Nadchodzące Wydarzenia

Górne formy – Ekspresowe przedłużanie AcrylGel

Łódź Adres:, Miejscowość:

Trwała i odporna stylizacja w ekspresowym tempie bez użycia szablonów? To możliwe! Na szkoleniu dowiesz się jak pracować rewolucyjnym Powder Gel przy pomocy Dual Form. Jeśli podkładanie klasycznych szablonów stwarza Ci problem, a marzysz o przedłużaniu paznokci to jest to metoda idealna dla Ciebie. Powder Gel to połączenie mocy akrylu i elastyczności żelu a w połączeniu z Dual Formami sprawia, że wykonanie stylizacji jest wyjątkowo łatwe, przyjemne i trwałe!

650zł

Metoda żelowa 3 kształty (kwadrat, migdał, owal)

Łódź Adres:, Miejscowość:

Pragniesz opanować najbardziej popularną metodę przedłużania paznokci? Klasyczne formy to dla Ciebie „czarna magia”? Jeśli chcesz nauczyć się pracy żelem tworząc przy tym idealnie zbudowane paznokcie, poznać 3 najbardziej popularne, salonowe kształty - zapraszamy na szkolenie!

650zł

Żel bez piłowania

Łódź Adres:, Miejscowość:

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • przedłużać paznokcie w mniej niż godzinę
 • poznasz trzy podstawowe salonowe kształty: kwadrat, migdał, owal
 • ekspresowo opracowywać skórki
 • przedłużania bez użycia zaciskarki
 • ekspresowej korekty w 30 minut
 • Szkolenie instruktorskie

  Łódź Adres:, Miejscowość:

  Zostań instruktorem profesjonalnej marki Molly Lac!
  UWAGA!
  Cena szkolenia 2400 zł,

  cena zawiera:

 • Zestaw produktów do rozpoczęcia pracy na marce Molly Lac o wartości 1200 zł.
 • szkolenie dwudniowe
 • prace na profesjonalnych produktach do stylizacji paznokci marki Molly Lac
 • materiały dydaktyczne
 • certyfikat
 • poczęstunek
 • 2400zł

  Perfekcyjny manicure hybrydowy – Szkolenie techniczne

  Łódź Adres:, Miejscowość:

  Czy wiesz, że większość stylistek popełnia kardynalne błędy już na samym początku, a problem potrafi pojawić się w podstawowych i najprostszych stylizacjach? Zaufaj naszemu doświadczeniu i wyeliminuj niedociągnięcia pod okiem profesjonalisty.
  Zapraszamy na SZKOLENIE TECHNICZNE, gdzie nauczysz się prawidłowego przygotowania paznokci tak, aby stylizacja była trwała, aplikacja produktów równomierna i dopasowana do kształtu, a skórki idealne, bez zalewania i nadmiernych uszkodzeń mechanicznych.
  Szkolenie dedykowane jest nie tylko osobom początkującym i chcącym poznać zasady pracy frezarką, ale również tym, którzy chcieliby do perfekcji dopracować swoją technikę i zniwelować jej mankamenty.
  Szkolenie poprowadzi wielokrotna mistrzyni Nails Olympic International, długoletni Instruktor profesjonalnej marki Molly Lac Małgorzata Kruś.

  Podstawy przedłużania żelem 3 kształty (migdał, owal, kwadrat)

  Łódź Adres:, Miejscowość:

  Pragniesz opanować najbardziej popularną metodę przedłużania paznokci? Klasyczne formy to dla Ciebie „czarna magia”? Jeśli chcesz nauczyć się pracy żelem tworząc przy tym idealnie zbudowane paznokcie, poznać 3 najbardziej popularne, salonowe kształty - zapraszamy na szkolenie!

  Dual formy – 4 kształty + Princess nails

  Łódź Adres:, Miejscowość:

  Poznaj niezawodny sposób na perfekcyjne przedłużanie i skórki jak z Instagrama. Zwiększ tempo pracy i zadbaj o komfort klientki, maksymalnie przyspieszając efekt końcowej stylizacji. Od dzisiaj idealny kształt przestanie być ogromnym wyzwaniem, a krzywa C już nigdy nie będzie zbyt skomplikowana! Dzięki nim uzyskasz naturalny efekt, a paznokieć bez najmniejszego kłopotu uformujesz w preferowany, dowolnie wybrany kształt. Aby dodatkowo wzbogacić ten efekt, rozszerzyliśmy program o technikę zdobienia – Princess Nails tak, aby każda z naszych stylizacji mogła wyglądać jak u prawdziwej księżniczki!

  Szkolenie poprowadzi główny Instruktor profesjonalnej marki Molly Lac, wielokrotna Mistrzyni Nails Olympic International- Małgorzata Kruś.

  Fantasy French na dual formie – Autorska metoda

  Łódź Adres:, Miejscowość:

  Marzyłaś kiedyś o paznokciach wykonanych w królewskim stylu, gdzie zatopione w żelu błyskotki przyciąganą nawet najbardziej sceptycznie nastawione oko?
  Fantasy French jest jedną z bardziej wymagających, a jednocześnie efektownych technik zdobienia paznokci wraz z jego przedłużeniem i budową. Dual Formy z kolei to metoda, dzięki której w znaczny sposób przyspieszysz i ułatwisz sobie pracę.
  Jeśli zatem chcesz rozwinąć skrzydła i połączyć w całość wyżej wymienione techniki, pod okiem wielokrotnej mistrzyni Nails Olympic International - Małgorzaty Kruś, zapraszamy na szkolenie!

  Jak budować silną markę w branży beauty

  Łódź Adres:, Miejscowość:

  Zapraszamy na autorski projekt szkoleniowy, który w intensywny sposób pomoże Ci rozwinąć skrzydła i jasno określić cele działania na najbliższe lata.
  Bądź świadomą kobietą w branży beauty i uwolnij swój potencjał. Odkryj nowe możliwości, dzięki perfekcyjnie opracowanej strategii dla Twojego biznesu.
  Na tym szkoleniu znajdziesz przeanalizowane i sprawdzone zasady, które ułatwią Ci wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i pomogą w budowaniu silnej marki osobistej. Nie bój się marzyć, bo sukces to pasja, a pasja to wiedza!