Minione Wydarzenia

FIT FORMA – trzymaj formę!

Łódź Adres:, Miejscowość:

Bazując na swoim doświadczeniu Monika Mielniczuk stworzyła kurs FIT FORM, po którym będziesz trzymała formę pewnie bez najmniejszych obaw i wątpliwości podłożysz ją szybko i sprawnie ! Nic się do rękawiczek już nie przyklei Poznasz najczęstsze błędy, nauczysz się wykorzystywać szablon w 100%

zł650

Żel bez piłowania OWAL / MIGDAŁ + Tempo pracy

Łódź Adres:, Miejscowość:

Czy wiesz jak poprawnie i szybko stworzyć najpopularniejsze kształty salonowe ?
Czy wiesz od czego zależy Twój czas i jak łatwo możesz go zaoszczędzić ?

Dzisiaj każdy żyje w niedoczasie, zwłaszcza nasze klientki, by przyspieszyć swój czas pracy, podnieść swoje kwalifikacje możesz skorzystać z wyjątkowego szkolenia jakie poprowadzi dla Ciebie : Monika Mielniczuk - ekspert i PRO Educator.
Zdradzi Tobie techniki i podzieli się wiedzą oraz doświadczeniem.
Udowodni, że praca może być szybka, łatwa i naprawdę przyjemna!

zł650

Perfect start – trzydniowe szkolenie przygotowujące do pracy w zawodzie

Łódź Adres:, Miejscowość:

Zacznij nowe życie i zainwestuj w swoją przyszłość!

Szkolenie Perfect start to trzy dni intensywnej pracy, która skupia się na rozbudowanej teorii i kompleksowo dopracowanym programie szkoleniowym. Wielogodzinna praktyka ma za zadanie nie tylko podnieść kwalifikacje, ale również profesjonalnie przygotować do wykonywania zawodu stylistki paznokci. Chcesz nauczyć się tworzyć szybkie a zarazem efektowne zdobienia, które pozwolą Ci rozbudować Twoją dotychczasową ofertę i stworzyć dodatkowe źródło dochodu?
Zapraszamy! Skupimy się nie tylko na prawidłowej i precyzyjnej pracy, ale także na doborze odpowiednich do danej techniki produktów.

zł2499

Perfect mani

Łódź Adres:, Miejscowość:

Posiądź wiedzę i umiejętności praktyczne, które pomogą Ci stać się profesjonalną stylistką paznokci. Postaw na szkolenie, które od podstaw zniweluje Twoje błędy, a także nauczy Cię samodzielnej pracy tak, aby Twoje stylizacje były trwałe, dokładne, ale też wykonane w możliwie jak najkrótszym czasie. Indywidualny program nauczania został dostosowany w taki sposób, aby maksymalnie skupić się na praktyce.

zł800

Szybkie zdobienia salonowe

Łódź Adres:, Miejscowość:

Chcesz nauczyć się tworzyć szybkie a zarazem efektowne zdobienia, które pozwolą Ci rozbudować Twoją dotychczasową ofertę i stworzyć dodatkowe źródło dochodu?
Zapraszamy na szkolenie Szybkie zdobienia salonowe! Skupimy się nie tylko na prawidłowej i precyzyjnej pracy, ale także na doborze odpowiednich do danej techniki produktów.

zł600